Blog Detail

Ścianka szczelna perfekcyjnie a także terminowo

28 lip , 2017,
admin
No Comments

PGTS, czyli po prostu Polska Grupa Techniczno Sanitarna, prowadzi swoją działalność w Sosnowcu, na terenie woj. śląskiego. Zaufaj nam pgts.eu ścianka szczelna zapewniamy fachowe wykonanie. W ofercie naszej firmy znaleźć można wykonywanie:

– ścianek szczelnych

– robót ziemnych i rekultywacyjnych

– odwodnień terenów

– zewnętrznych sieci wodociągowych

– przyłączy domowych i obiektowych,

– instalacji sieci kanalizacji deszczowej

Ponadto jesteśmy w stanie zaproponować wewnętrzne instalacje C.O oraz CWG, a także usługi transportowe bądź pogrążanie grodzic.

Rzeczywistość jest taka, że PGTS to na ten moment jeden z bardziej wskazanych wyborów w okolicy jeśli w rachubę wchodzą ścianki szczelne i reszta. Posiadamy spore doświadczenie w temacie, ogromną wiedzę, umiejętności, do tego oczywiście dysponujemy odpowiednim sprzętem. Bardzo ciężko nie napisać również o zwartej grupie pracowników, którzy najzwyczajniej są profesjonalnymi zawodowcami, dla których przeróżne roboty ziemne albo ścianka szczelna absolutnie nie stanowią jakiegokolwiek problemu.

W przypadku pytań odnośnie naszej codziennej działalności, wystarczy zaznajomić się rzetelnie z zawartością strony, choć naturalnie można również nawiązać z nami kontakt. Chętnie odpowiemy na definitywnie każde pytanie!